Brother TN-247C Toner cartridge, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 385 mm |
| Brutokaal | 0.627 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 155 mm |
| Brutolaius (mm) | 105 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 2300 lk |
| Maht (m3) | 0.006265875 m |
| Netokaal | 0.265 kg |
| Paber/Papp | 302.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 60.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product name | TN-247C |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.362 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother tn-247c toner cartridge, cyan, tn247c, brother, tindid ja toonerid

